home
  Slovenský English Deutsch Magyar Български       |  
         
Spoločnosť IDOPS, družstvo (Inžinierske, DOdavatelske a Poradenske Služby) bola založená 5.9.1990 v Bratislave, Slovenská republika so zameraním na inžiniersko-investičnú, developerskú a poradenskú činnosť v oblasti:
- Výstavba, opravy a rekonštrukcie skladovacích nádrží pre vodu, rsp. pre chemické a petrochemické produkty (benzín, nafta, etanol, ...)
- Dodávka nízkoenergetických montovaných domov
- Automatizované parkovacie systémy
- Energetika, obnoviteľné zdroje energie

Základnou stratégiou spoločnosti je ponúknuť klientom optimálizované riešenia, komplexné služby a vysokú kvalitu produktov
Aktuálne správy
summit logoSpoločnosť IDOPS, družstvo sa stala od 1.2.2013 novým členom Slovensko-činskej obchodnej komory SINACO.
Viac informácií o Slovensko-čínskej obchodnej komore nájdete na webovej stránke komory.
summit logoV máji 2011 dokončil IDOPS, družstvo realizáciu vnútorného plášťa s vákuovým monitorovaním tesnosti - systém DOPA 1 v nových skladovacích zásobníkoch spoločnosti ČEPRO v termináli Loukov v ČR. Viac informácií získate tu.
CIEĽOVÉ SEGMENTY:
Špecialne stavebné práce (výstavba, opravy a rekonštrukcie)
IDOPS dodáva veľkokapacitné železobetónové nádrže s vnútorným kompozitným plášťom so systémom trvalého sledovania tesnosti nádrže na báze vákua. Nádrže sú štandardne dodávané v rozsahu 10 - 100.000 m3. Spoločnosť vykonáva revitalizácie skladovacích nádrží petrochemických produktov, modernizáciu technologického vybavenia pre čerpanie a prečerpávanie, dodáva technológie pre čerpacie stanice pohonných hmôt. Súčasťou ponuky sú aj technologie pre výdajné terminály rôznych petrochemických produktov včítane palív a leteckého benzínu, alkoholov. IDOPS je špecialista na opravy a vnútorné povrstvenia oceľových a železobetónových skladovacích nádrží kompozitnými materiálmi.
Výstavba montovaných domov
IDOPS je výrobca stavebného systému pre stavbu nízkoenergetických a pasívnych domov. Realizuje komplexnú dodávku certifikovaných rodinných nízkoenergetických domov a pasívnych domov na území EU.
Parkovanie
IDOPS dodáva parkovacie garáže, špecializuje sa na dodávku a inštaláciu automatických parkovacích systémov, kde sú autá parkované pomocou technológie – robotizovaných manipulátorov. IDOPS zabezpečuje komplexnú dodávku automatizovaných parkovacích systémov, od dizajnu, predprojektovej prípravy a poradenstva, výstavbu parkovacích garáží až po inštaláciu technologií, monitoring prevádzky, bezpečnosti a spotreby energií, alebo prevádzku automatických parkovacích systémov. V spolupráci s technologickými partnermi ponúka IDOPS komplexné dodávky parkovísk na kľúč.
Obnoviteľné zdroje energie
IDOPS pripravuje výstavbu veterných parkov.

    © 2010 IDOPS  -  Všetky práva vyhradené!